Kancelaria Adwokacka Kraków

Atuty naszej kancelarii

W trakcie swojego istnienia Kancelaria Adwokacka dr Gabrieli Więckowskiej Kraków zdobyła duże doświadczenie i ugruntowaną wiedzę przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw spadkowych i rodzinnego. Jest to miejsce, w którym uzyskacie pomoc w zakresie prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje szereg spraw, dotyczących przede wszystkim: prawa rodzinnego, cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spadkowego, Dotychczasowe działania w tych dziedzinach pozwoliły uzyskać aktualną pozycję na rynku usług prawnych.

Prawo to nasza pasja

Kancelaria Adwokacka dr Gabrieli Więckowskiej obsługująca klientów z miasta Kraków zapewnia kompleksową obsługę różnego rodzaju spraw. Jesteśmy nowoczesną i wszechstronną kancelarią. Bardzo ważnym aspektem pracy jest dla nas osobista relacja klienta z prawnikiem. Jesteśmy przyjaźni i tworzymy wykwalifikowany zespół, który potrafi pomóc zmierzyć się ze wszystkimi problemami prawnymi. Jesteśmy zadowoleni ze swojego doświadczenia zawodowego, a prawo wciąż nas fascynuje – dlatego działamy z pasją.

Czym się zajmuje nasza Kancelaria Adwokacka?

Zapewniamy profesjonalną pomoc

Prawo cywilne to kompleksowy system praw i obowiązków ułożonych w kodeksach i łatwo dostępnych dla prawników i obywateli ustawach. Kancelaria Adwokacka dr Gabrieli Więckowskiej poznaje je od lat nie tylko literalnie, ale również w praktyce. Dobrze zorganizowany system współpracy i kontakt z sądami, a także ciągłe poszerzanie wiedzy o aktualne zmiany i rozstrzygnięcia sprawia, że jesteśmy w stanie rozwiązać naprawdę wiele problematycznych spraw.

Udzielmy porad prawnych

Skuteczność działania i dostępność sprawia, że uzyskiwana tu pomoc prawna jest zawsze na wysokim poziomie. Kancelaria Adwokacka dr Gabrieli Więckowskiej znajdująca się w Krakowie zapewnia jasne określenie praw i obowiązków istotnych dla danej sprawy i wskazuje możliwe środki zaradcze. Jako wiarygodna kancelaria adwokacka oferujemy usługi osobom i firmom w różnych dziedzinach prawa. Naszym głównym celem jest dostarczanie specjalistycznej, uczciwej i rzetelnej porady oraz reprezentacja klienta tak, aby pomóc mu w kwestiach prawnych.

Dobra Kancelaria Adwokacka - Kraków

Naszymi klientami są nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje doradztwo na bieżąco w różnych dziedzinach prawa cywilnego, w zależności od przedstawianych przez poszczególne osoby indywidualnych potrzeb.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie i wiele razy odnosiła sukcesy w prowadzonych postępowaniach sądowych, w szczególności w zakresie spraw spadkowych i rodzinnych, realizacji umów, roszczeń odszkodowawczych, egzekwowania należności, a także ochrony praw osobistych.

Działalność Kancelarii w sporach sądowych polega przede wszystkim na reprezentowaniu Klientów przed, sądami powszechnymi. Kancelaria Adwokacka dr Gabrieli Więckowskiej uczestniczy również w negocjacjach, próbach rozstrzygania sporów i procedurach mediacyjnych oraz doradza w zakresie potencjalnych środków, które mają na celu spodziewane rozstrzygnięcie pojawiających się trudności i problemów.

Copyright © 2011 Gabriela Więckowska Kancelaria Adwokacka Design by: www.sogreen.pl